zajímavá místa a příběhy v Úvalech a okolí...

Koncert českých filharmoniků v kostele sv. Martina v Rostoklatech

1 komentář
V sobotu 15.listopadu 2014 vyražte do Rostoklat do kostela sv. Martina na Svatomartinskou slavnost. Na vůbec prvním koncertu pořádaném v tomto kostele vystoupí smyčcové duo Jana Kvapila a Vladimíra Manouška. Hlavním bodem programu bude ovšem slavností odhalení kopií obrazů hlavního oltáře.
V létě kronikář obce p. Jan Psota ml. zjistil úžasnou skutečnost, že ukradené obrazy z hlavního oltáře byly nalezeny a jsou uloženy v depozitáři Pražského Arcibiskupství na Pražském hradě. Společně s kronikářem a fotografem se vydali na Arcibiskupství a s dovolením Římskokatolické církve pořídili fotografie obrazů. Následně byly barvy z obrazů speciálním programem oživeny a vyrobeny kopie.

 Program:
14,00 hod – slavnostní zahájení a odhalení nově instalovaných kopií obrazů hlavního oltáře
14,20 hod – koncert pro housle a violoncello
15,00 hod – historický výklad kronikáře p. Jana Psoty
  • Líbí se vám tento článek? Dejte nám o tom vědět...

1 komentář :

  1. No, distinction to|not like} other states, there isn't a|there is not any} requirement that you travel to the on line casino find a way to} arrange your account. Just click on by way of any 카지노사이트 of the links on this website and you can sign up and play immediately. Get exclusive buyer advertising analysis, best practices and industry insights. Discover best practices and industry insights from buyer advertising experts. IESF continues to unite the World Esports Family with 6182 views combined on the French and English streams on the Monaco Sim Racing World Championship’s Twitch channel. Online gambling firms shall be forced to inform their customers “chances are you’re about to lose” beneath a brand new} algorithm in the National Consumer Protection Framework.

    OdpovědětVymazat